Dy të arrestuar në Gjilan, policia iu gjeti heroinë - Bota Sot
Dy të arrestuar në Gjilan, policia iu gjeti heroinë

Kronikë e zezë

Dy të arrestuar në Gjilan, policia iu gjeti heroinë

Më: 28 maj 2020 Në ora: 09:30
Foto

Policia e Kosovës ka arrestuar një mashkull dhe një femër në Gjilan pasi që gjatë kontrollimit të shtëpisë së tyre janë gjetur dhe konfiskuar 19.7 gramë substancë narkotike e llojit Heroinë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat