Durrës/ Gjendet një person i mbytur - Bota Sot
Durrës/ Gjendet një person i mbytur

Kronikë e zezë

Durrës/ Gjendet një person i mbytur

Më: 2 qershor 2020 Në ora: 21:44
Ilustrim

Policia e Durrësit ka bërë me dije se mbrëmjen e sotme është gjetur një person i mbytur në breg të detit dhe është konstatuar se viktima ishte 37-vjeçari A.B.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 02.06.2020, rreth orës 19:40, në sektorin “Rinia”, në largësi rreth 5-6 metra nga bregu i detit, është konstatuar i mbytur shtetasi A.B., 37 vjeç, banues në sektor “Rinia”.

Pas nxjerrjes në trupit në breg nga shërbimet e Policisë dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon identifikimin e personit dhe shkaqet e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat