​Burri e gruaja ia kërcasin dajakut, policia ua tregon vendin - Bota Sot
​Burri e gruaja ia kërcasin dajakut, policia ua tregon vendin

Kronikë e zezë

​Burri e gruaja ia kërcasin dajakut, policia ua tregon vendin

Më: 4 qershor 2020 Në ora: 11:02
Ilustrim

Një mashkull dhe një femër, bashkëshortë, janë arrestuar për shkak se ishin rrahur ndërmjet vete.

Rasti ka ndodhur dje në Prishtinë, në ora 9.25 dhe raportohet se dy personat e përfshirë në rrahje kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

Pas trajtimit mjekësor, me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat