Istog: Fyen dhe kërcënon zyrtarin policor, arrestohet - Bota Sot
Istog: Fyen dhe kërcënon zyrtarin policor, arrestohet

Kronikë e zezë

Istog: Fyen dhe kërcënon zyrtarin policor, arrestohet

Më: 5 qershor 2020 Në ora: 10:54
Ilustrim

Policia e Kosovës ka raportuar  se gjatë ditës së djeshme një qytetarë nga Vrella e Istogut, ka fyer dhe ka kanosur zyrtarin policor.

Në raportin 124 orësh bëhet e ditur se me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat