Dhunohet seksusualisht në motel dhe rrahet rëndë në veturë, një vajzë në Gjakovë - Bota Sot
Dhunohet seksusualisht në motel dhe rrahet rëndë në veturë, një vajzë në Gjakovë

Kronikë e zezë

Dhunohet seksusualisht në motel dhe rrahet rëndë në veturë, një vajzë në Gjakovë

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 12:17
Foto Ilustrim

Një femër ka raportuar në polici një rast dhune të dysfisht nga një burrë në Gjakovë. Ajo fillimisht ishte rrahur në veturën e tij, pastaj ishte dërguar me dhunë në një motel në Gjakovë dhe ishte dhunuar seksualisht.

Këta të dy ishin njofuar në rrjetin socail Facebook, më pas ishin takuar në një lokal në Klinë dhe pas disa mosmarrëveshjeve atë më tutje ishin futur në veturë ku edhe ishte rrahur vajza.

Siç raporton policia e Kosovës, vajza ishte dërguar me dhunë në motel, rrugës për Gjakovë dhe ishte dhunuar seksualisht aty.

Pasi e kishte raportuar rastin në polici, i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Kujtojmë, që kohëve të fundit në Kosovë janë raportuar shumë raste të dhunumit seksual.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat