Prishtinasi tentoi ta largojë bashkëshorten nga shtëpia, intervenon policia - Bota Sot
Prishtinasi tentoi ta largojë bashkëshorten nga shtëpia, intervenon policia

Kronikë e zezë

Prishtinasi tentoi ta largojë bashkëshorten nga shtëpia, intervenon policia

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 13:26
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili ka tentuar qq ta largojë nga banesa bashkëshorten e tij.

Sipas policisë, i dyshuari kishte ushtruar dhunë edhe më herër ndaj viktimës.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare e kishte fyer dhe tentuar që ta largojë nga banesa. I dyshuari dyshohet se kishte ushtruar dhunë edhe më herët ndaj viktimës dhe i njëjti me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat