Dy vushtrrias raportojnë dhunë psiqike nga kunata - Bota Sot
Dy vushtrrias raportojnë dhunë psiqike nga kunata

Kronikë e zezë

Dy vushtrrias raportojnë dhunë psiqike nga kunata

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 11:17
Foto Ilustrim

Dy ankues kosovar nga Vushtrria kanë raportuar në Policinë e Kosovës dhunë psiqike nga kunata e tyre dhe dy fëmijët e saj.

Kjo bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë.

“Vushtrri 05.07.2020 – 18:00. Dy ankues kosovar, kanë raportuar se në vazhdimësi kanë dhunë psikike nga bashkëshortja e vëllait dhe dy fëmijët e saj të dyshuar. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat