Nën kërcënimin e armës ia grabitin orën e dorës dhe telefonin - Bota Sot
Nën kërcënimin e armës ia grabitin orën e dorës dhe telefonin

Kronikë e zezë

Nën kërcënimin e armës ia grabitin orën e dorës dhe telefonin

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 08:48
Foto ilustrim

Policia e Kosovës bën të ditur se një person ka raportuar se tre të panjohur nën kërcënimin e armës ia kanë grabitur një orë dore dhe një telefon celular.

Rasti ka ndodhur të hënën në ora 01:00 në rrugën “Enver Maloku”.

“Ankuesi mashkull  kosovar ka informuar se tre persona të pa njohur nën kërcënimin e armës, i kishin grabitur një orë dore dhe një telefon celular”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat