Gjuajtje me armë në Prishtinë - Bota Sot
Gjuajtje me armë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Gjuajtje me armë në Prishtinë

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 10:57
Ilustrim

Një person ka raportuar se persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të shtëpisë se tij me ç ‘rast i kanë dëmtuar xhamat e veturës dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Ngjarja ka ndodhur dje në Prishtinë. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar gjashtë gëzhoja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat