Aksident trafiku në Prizren, lëndohen dy femra - Bota Sot
Aksident trafiku në Prizren, lëndohen dy femra

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Prizren, lëndohen dy femra

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 11:00
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e djeshme në Prizren, në mes dy automjeteve me ngasës një kosovar dhe një shtetas i Shqipërisë.

Si pasojë e këtij aksidenti, lëndime trupore kanë pësuar dy pasagjere femra kosovare të cilat pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat