Lipjan, nusja shtatzënë thotë se e rrahën vjehrra dhe kunata - Bota Sot
Lipjan, nusja shtatzënë thotë se e rrahën vjehrra dhe kunata

Kronikë e zezë

Lipjan, nusja shtatzënë thotë se e rrahën vjehrra dhe kunata

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 21:08
Ilustrim

Policia u detyrua të ndërhyjë në një rast në Lipjan.

Nënë e bijë u bënë bashkë për ta rrahur nusen e djalit, pohon kjo e fundit.

Sipas nuses, gjithçka ndodhi pas një konflikti që burri i saj pati me të.

Për më tepër, nusja e re ishte edhe shtatzënë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat