​Kërcënon policët, arrestohet - Bota Sot
​Kërcënon policët, arrestohet

Kronikë e zezë

​Kërcënon policët, arrestohet

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 13:10
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Prizren, i cili derisa kishte qenë duke e drejtuar veturën ishte ndalë nga njësiti policor.

Por gjatë identifikimit i dyshuari i kishte kanosur zyrtarët policor.

I dyshuari kishte qenë nën ndikim të alkoolit të cilit i është bërë edhe matja dhe ka rezultuar 1.48% alkool.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është mbajtur 6 orë në ndalim policor e më pas është liruar në procedurë të rregullt. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat