Për shkak të pakujdesisë, lëndohet në vendin e punës një person në Prizren

Kronikë e zezë

Për shkak të pakujdesisë, lëndohet në vendin e punës një person në Prizren

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 12:53
Foto ilustrim

Policia e Kosovës njofton se për shkak të pakujdesisë, një person në Prizren është lënduar në vendin e tij të punës.

I njëjti është dërguar në Spitalin e Prizrenit për trajtim mjekësor.

 “Prizren 20.09.2020-09:30. Raportohet se viktima mashkull kosovar derisa ishte duke punuar, nga pakujdesia ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në Spitalin e Prizrenit për trajtim mjekësor”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat