Kërcënohet një person në Podujevë

Kronikë e zezë

Kërcënohet një person në Podujevë

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 22:17
Foto ilustrim

Një burrë është arrestuar nga Policia në Podujevë për shkak se i njëjti ka shkelur urdhrin mbrojtës.

Sipas Policisë së Kosovës, një person është ankuar se ishte i kërcënuar nga i dyshuari.

“Podujevë 20.09.2020. 14:09. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se ishte i kanosur nga i dyshuari mashkull kosovar. Ankuesi është intervistuar dhe me urdhër të prokurorit hapet rast si më lartë, kurse i dyshuari nuk është takuar dhe mbetet të intervistohet”, ka njoftuar Policia e Kosovës pa dhënë detaje tjera

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat