Durrës, plagoset me thikë 16-vjeçari

Kronikë e zezë

Durrës, plagoset me thikë 16-vjeçari

Më: 22 shtator 2020 Në ora: 16:20
Ilustrim

Një 16-vjeçar është plagosur me thikë në Sukth të Durrësit.

Burime për Ora News bëjnë me dije se i plagosuri është shtetasi Elvin Zira.

Mësohset se plagosja ka ndodhur pas një konflikti të çastit.

”Më datë 22.09.2020, rreth orës 15:30, në Sukth, pas një konflikti të çastit, është goditur me mjet prerës (thikë), shtetasi E.Z.,17 vjeç, i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve”, informon policia.

I mituri është transportuar me urgjencë në spital dhe po i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale.

Autori i dyshuar i ngjarjes dyshohet se është shtetasi M.I., dhe shërbimet e Policisë janë vënë në ndjeke të tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat