Grabitje në Drenas, hajnat vjedhin para të gatshme

Kronikë e zezë

Grabitje në Drenas, hajnat vjedhin para të gatshme

Më: 23 shtator 2020 Në ora: 10:48
Foto Ilustrim

Gjatë 24 orëve të fundit ka ndodhur edhe një rast tjetër i grabitjes, kësaj radhe në Drenas.

Sipas policisë viktima mashkull kosovar ka raportuar se derisa ka qenë në punë, katër persona të maskuar kanë hyrë brenda dhe kanë grabitur para të gatshme dhe tutje ishin larguar në drejtim të panjohur.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, rasti vazhdon të hetohet. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat