​Dhunoi vajzën e mitur për dy muaj, arrestohet

Kronikë e zezë

​Dhunoi vajzën e mitur për dy muaj, arrestohet

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 10:03
Foto ilustrim

Viktima femër e mitur në shoqërim me nënën e saj kanë raportuar se në muajt e janar dhe shkurt të këtij viti, është dhunuar nga i dyshuari mashkull.

Rasti ka ndodhur në Gjilan.

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari i lartcekur dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat