Tentoi ta dhunojë një femër, arrestohet i dyshuari në Vragoli të Fushë Kosovës

Kronikë e zezë

Tentoi ta dhunojë një femër, arrestohet i dyshuari në Vragoli të Fushë Kosovës

Më: 30 shtator 2020 Në ora: 10:08
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se të martën është raportua një rast i tentim dhunimit.

Policia e Kosovës ka njoftuar se të martën në fshatin Vragoli të Fushë Kosovës rreth orës 17:00 është arrestuar një person.

Sipas njoftimit, deri te arrestimi i tij ka ardhur pasi që i njëjti kishte tentuar ta dhunojë një femër.

Siç bëhet e ditur, i dyshuari pasi e kishte kryer veprën me veturë ishte larguar nga vendi i ngjarjes, por ishte ndalë dhe arrestuar nga njësiti policor. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat