Aksident në Prizren, lëndohet një këmbësor

Kronikë e zezë

Aksident në Prizren, lëndohet një këmbësor

Më: 30 shtator 2020 Në ora: 10:13
Foto Ilustrim

Një këmbësor ka marr lëndime trupore si pasojë e një aksidenti në trafik.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të martën rreth orës 10:32 në fshatin Piran, Prizren.

Siç thuhet në raport, këmbësori ka pranuar tretman mjekësor.

“Ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një veture me ngasës mashkull  kosovar dhe këmbësorit mashkull  kosovar, si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili është dërguar për tretman mjekësor”, thuhet në raport. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat