38 aksidente brenda 24 orëve në Kosovë

Kronikë e zezë

38 aksidente brenda 24 orëve në Kosovë

Më: 30 tetor 2020 Në ora: 11:21
Ilustrim

Brenda 24 orëve në Kosovë kanë ndodhur 38 aksidente, prej të cilave 15 kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 23 të tjerë me dëme materiale.

Në raportin e dërguar nga Policia e Kosovës, nuk raportohen aksidente me fatalitet.

Ndërsa për mos respektim të ligjit, janë shqiptuar mbi 929 tiketa trafiku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat