Banori nga Likoshani gjen një çantë brenda së cilës kishte mjet shpërthyes

Kronikë e zezë

Banori nga Likoshani gjen një çantë brenda së cilës kishte mjet shpërthyes

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 15:13
Likoshan

Një mashkull i Kosovëska raportuar se derisa ka qenë duke u kthyer për në shtëpi, në skaj të rrugës në Likoshan të Drenasit, kishte hasur në një mjet të dyshuar.

Mjeti ishte në një çantë.

Njësitë përkatëse policore kanë siguruar vendin e ngjarjes derisa njësiti për deminim i FSK-së dhe KFOR-it kanë bërë tërheqjen e mjetit pa incidente.

Policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur të premten në mengjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat