Prishtinë: Gruaja vdes gjatë një intervenimi në spital, bashkëshorti dyshon se nuk iu vendosën stendat fare

Kronikë e zezë

Prishtinë: Gruaja vdes gjatë një intervenimi në spital, bashkëshorti dyshon se nuk iu vendosën stendat fare

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 09:27
Ilustrim

Një qytetar në Prishtinë ka raportuar se gruaja e tij ka ndërruar jetë gjatë një intervenimi në spital.

Sipas ankuesit ajo ka vendosur disa stenda para disa muajve, por gjendja e saj nuk është përmirësuar, teksa i njëjti dyshon se stendat nuk i janë vendosur fare dhe kërkohet që rasti të hetohet.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Rastet me stenda ishin problem në Kosovë që një kohë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat