​Zhduket një vajzë në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Zhduket një vajzë në Prishtinë

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 09:31
Foto ilustrim

Një vajzë është zhdukur në Prishtinë.

Policia njofton se në rrugën “Qemajl Stafa” në Prishtinës të premten është dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

“Rr. Qemajl Stafa, Prishtinë 26.11.2020 – 08:00.

Me 29.11.2020 ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj viktima femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer më. Njësitë policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në njoftimin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat