Iu rrokulliset traktori, lëndohen dy persona në Vushtrri

Kronikë e zezë

Iu rrokulliset traktori, lëndohen dy persona në Vushtrri

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 10:23
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person derisa ishte duke drejtuar traktorin me dru, traktori është rrokullisur dhe si pasojë dy persona kanë pësuar lëndime trupore.

Rasti ka ndodhur në fshatin Skoqne të Vushtrrisë, të dielën në ora 16:00.

Është raportuar se të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor

Njëri është liruar tjetri është dërguar në spitalin e Mitrovicës për tretman të mëtutjeshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat