Theret me thikë një person në Lipjan

Kronikë e zezë

Theret me thikë një person në Lipjan

Më: 7 janar 2021 Në ora: 09:05
Foto Ilustrim

Një person është plagosur me thikë në Lipjan.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 19:45 në fshatin Janjevë të Lipjanit.

“Viktima mashkull  ka raportuar se është sulmuar fizikisht me mjet të mprehte-thikë nga dy te dyshuar meshkuj kosovar – të mitur.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK dhe pas pranimit te tretmanit mjekësor është liruar”, ka njoftuar PK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat