Zhduket një e mitur në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Zhduket një e mitur në Fushë Kosovë

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 09:12
Foto ilustrim

Një e mitur në Fushë Kosovë, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer.

Ende nuk dihen detajet e zhdukjes së të miturës.

Rasti është duke u hetuar, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

E mitura është lajmëruar nga familjarët e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat