Aksident në Shakovicë të Podujevës, një i lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në Shakovicë të Podujevës, një i lënduar

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 10:51
Foto nga vendi i ngjarjes

Një vetë-aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Shakovicë të Podujevës.

Si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur i lënduar një person. Lajmin për Llapi.info e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 08:15 është raportuar për një vet aksident në fshatin Shakovicë komuna e Podujevës. Si pasojë e këtij vet aksidenti vozitësi i automjetit ka pësuar lëndime trupore i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor.

Njësia rajonale e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet që kanë sjellë deri te ky vet aksident”, ka thënë Ahmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat