Burri nga Skënderaj i ngacmon seksualisht tri të mitura

Kronikë e zezë

Burri nga Skënderaj i ngacmon seksualisht tri të mitura

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 09:13
Foto ilustrim

Në komunën e Skënderajt, të shtunën ka ndodhur një sulm seksual.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka njoftuar se tri të mitura janë ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar mashkull.

I njëjti ka ikur nga vendi i ngjarjes dhe rasti mbetet nën hetime.

“Raportohet se tri viktima femra kosovare janë ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar mashkull kosovar dhe i dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes. Është njoftuar prokurori kujdestar dhe rasti mbetet nën hetime”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat