​Arrestohet shitësi i kokainës në Gjakovë

Kronikë e zezë

​Arrestohet shitësi i kokainës në Gjakovë

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 10:15
Foto ilustrim

Një person i njohur si shitës i substancave narkotike, është arrestuar mbrëmë në Gjakovë, pasi që në veturën e tij janë gjetur dhe konfiskuar 5 qese të dyshuara Kokainë me rreth 2.05 gr.

Sipas Policisë, të dyshuarit iu është konfiskuar edhe vetura e tij, telefoni dhe 285 euro.

Është bastisur shtëpia por nuk është gjetur asgjë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat