Fushë Kosovë: Një femër raporton në polici se u detyrua të përdorte drogë

Kronikë e zezë

Fushë Kosovë: Një femër raporton në polici se u detyrua të përdorte drogë

Më: 8 prill 2021 Në ora: 10:20
Foto ilustrim

Të martën rreth orës 17:00 një femër ka raportuar në polici se një person e ka detyruar të përdor lëndë narkotike.

Rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë.

INTOKSIKIM I PERSONIT TJETËR ME NARKOTIKË

Fushë Kosovë 06.04.2021 – 17:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar e ka detyruar të përdor lëndë narkotike. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat