Arrestohet një person në Prishtinë, mori para borxh dhe nuk i pagoi

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Prishtinë, mori para borxh dhe nuk i pagoi

Më: 18 prill 2021 Në ora: 08:54
Foto ilustrim

Në Prishtinë gjatë ditës së djeshme është arrestuar një person.

Ai me datën 2 prill të këtij viti kishte marr “veresi” në një shitore me premtimin se do t’i ia kryente pagesën pas një kohe.

Por, ai nuk kishte kryer pagesën dhe pronari u detyrua ta paraqiste rastin në Polici.

I dyshuari mashkull kosovar është arrestuar nga policia dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat