Gjuajtje me armë në Hajvali, dyshohet për të plagosur

Kronikë e zezë

Gjuajtje me armë në Hajvali, dyshohet për të plagosur

Më: 18 prill 2021 Në ora: 21:14
Foto ilustruese

Në lagjen Hajvali të Prishtinës ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Sipas burimeve të medias dyshohet se ka të plagosur.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po mirret me rastin.

Media ka kontakuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të detajeve të reja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat