Arrestohen kamenicasit, keqpërdorën seksualisht dy vajza të mitura

Kronikë e zezë

Arrestohen kamenicasit, keqpërdorën seksualisht dy vajza të mitura

Më: 19 prill 2021 Në ora: 09:48
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Kamenicë pasi që dyshohet se kanë sulmuar seksualisht dy vajza të mitura.

Lajmin e ka konfirmuar policia e Kosovës.

Rasti ka ndodhur në Kamenicë mbrëmjen e së shtunës.

“Dy të dyshuar meshkuj kosovarë, dyshohet se kanë keqpërdorur seksualisht dy viktimat e mitura femra kosovare. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarve dhe viktimave, rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat