Vidhen para dhe stoli ari në një shtëpi në Pejë

Kronikë e zezë

Vidhen para dhe stoli ari në një shtëpi në Pejë

Më: 22 prill 2021 Në ora: 09:04
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të vjedhjes që ka ndodhur ditën e mërkurë në fshatin Turjakë të Pejës.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 19:30.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se persona deri më tani të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij, me ç’rast kanë demoluar gjësendet në shtëpi. Sipas viktimës, kanë vjedhur para të gatshme dhe stoli ari”, thuhet në njoftim.

Policia njofton se njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat