Aksident mes tri veturave në Gjilan, një grua lëndohet

Kronikë e zezë

Aksident mes tri veturave në Gjilan, një grua lëndohet

Më: 5 maj 2021 Në ora: 11:49
Foto ilustrim

Tri vetura janë ndeshur me njëra-tjetrën në rrugën “Avdulla Tahiri” në Gjilan.

Si pasojë e kësaj e lënduar ka mbetur një grua.

Ajo është dërguar në spital për tretman mjekësor dhe më pas është liruar për në shtëpi.

Rasti ka ndodhur pasditen e së mërkurës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat