Aksident trafiku në Lipjan, lëndohen 12 persona

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Lipjan, lëndohen 12 persona

Më: 9 maj 2021 Në ora: 09:21
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur dje rreth orës 15:30 në fshatin Gracë e vjetër në Lipjan.

Policia njofton se në këtë aksident kanë qenë të përfshira tri vetura.

Ku përpos dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar 12 persona .

Të lënduarit janë dërguar në tretman mjekësor dhe më pas janë liruar në shtëpi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat