E mitura në Ferizaj, largohet nga shtëpia dhe nuk kthehet më

Kronikë e zezë

E mitura në Ferizaj, largohet nga shtëpia dhe nuk kthehet më

Më: 12 maj 2021 Në ora: 11:02
Foto ilustrim

Një person ka raportuar se vajza e tij në mëngjes kishte dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 08:00, në Ferizaj.

Siç thuhet në raport, në konsultim me prokurorin është iniciuar lënda e rastit e cila vazhdon të hetohet.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur në mëngjes kishte dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Në konsultim me prokurorin është iniciuar lënda e rastit e cila vazhdon të hetohet”, thuhet në raport. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat