Të shtëna armësh në Veternik

Kronikë e zezë

Të shtëna armësh në Veternik

Më: 17 maj 2021 Në ora: 11:04
Foto ilustrim

Tri gëzhoja plumbash janë gjetur në lagjen Veternik të Prishtinës, dje, pasi janë dëgjuar të shtëna armësh.

Është raportuar se me armë zjarri në ajër është shtënë nga një automjet.

Nuk raportohet për të lënduar e as për të arrestuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

SHKAKTIM I RREZIKUT TË PËRGJITHSHËM/ Veternik Prishtinë, 16.05.2021 – 18:10. Është raportuar se nga një automjet është shtënë me armë zjarri në ajër, njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe aty kanë gjetur tri gëzhoja. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat