​Dyshohet për një vetëvrasje në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Dyshohet për një vetëvrasje në Prishtinë

Më: 18 maj 2021 Në ora: 10:36
Foto ilustrim

Në Prishtinë dyshohet se një person është vetëvrarë.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka treguar për KosovaPress se personi pa shenja jetë është gjetur mëngjesin e sotëm.

“Sot rreth orës 06:20 policia ka pranuar informatën për një person pa shenja jete në rrugën “Sokol Sopi” në Prishtinë. Menjëherë pas marrjes së informatës policia dhe ekipi i mjekëve emergjent kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku nga ekipi mjekësor është konfirmuar se viktima, mashkull është pa shenja jete.

Mbështetur në të dhënat e para nga vendi i ngjarjes dyshohet për vetëvrasje, përderisa policia në koordinim me prokurorin e shtetit po punon për ndriçimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, ka treguar Ahmeti. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat