Gjakovë, burri sulmon gruan

Kronikë e zezë

Gjakovë, burri sulmon gruan

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 09:20
Foto ilustrim

Viktima femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj mashkull kosovar, ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari i ka marrë dy fëmijët e tyre dhe dyshohet se ka dalë jashtë shtetit.

Prokuroi ka urdhëruar që nëse i dyshuari haset të arrestohet.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat