Aksident në Prizren, lëndohet një person

Kronikë e zezë

Aksident në Prizren, lëndohet një person

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 09:59
Foto ilustrim

Dje rreth orës 17:00 ka ndodhur një aksident trafiku në Prizren.

Aksidenti ka ndodhur mes një automjeti dhe një motoçiklete.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar ngasësi i motoçikletës i cili është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë.

Njoftimi i plotë:

Fsh. Pousk, Prizren, 26.07.2021 – 17:00. Ka ndodhë një aksident trafiku në mes të një automjeti dhe një motoçikletë me ngasës meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar ngasësi i motoçikletës i cili është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat