U lëndua në vendin e punës, dërgohet në QKUK

Kronikë e zezë

U lëndua në vendin e punës, dërgohet në QKUK

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 10:22
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima mashkull kosovar është lënduar në vendin e tij të punës.

Viktima është dërguar në QKUK dhe është duke u trajtuar.

Me vendim të prokurorit, rasti është duke u hetuar.

Policia nuk ka jepur detaje të tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat