Kërcënuan njëri-tjetrin, arrestohen burrë e grua në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Kërcënuan njëri-tjetrin, arrestohen burrë e grua në Fushë Kosovë

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 10:30
Foto ilustrim

Policia në Fushë Kosovë ka arrestuar grua dhe një burrë të cilët kanë kanosur njëri-tjetrin

Rasti ka ndodhur mesditën e së mërkurës, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

Të dyshuarit janë bashkëshortë, ndërkaq pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

“Fushë Kosovë, 28.07.2021 – 12:00. Janë arrestuar dy te dyshuarit një mashkull dhe një femër kosovarë (bashkëshortë), pasi që kanë kanosur njëri tjetrin. Pas intervistimit, me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt”, ka njoftuar policia

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat