Policia arreston tre persona që ishin në kërkim

Kronikë e zezë

Policia arreston tre persona që ishin në kërkim

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 09:31
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar tre persona që ishin në kërkim.

Siç njofton Policia, personat e arrestuar janë dërguar në vuajtje të dënimit.

Dy persona janë arrestuar në Gjilan, kurse një në Viti.

Më poshtë rastet e ndara sipas raportit të Policisë:

· Rr. Adem Jashari, Viti 11.10.2021 – 09:00. Në bazë të urdhëresës së gjykatës, është arrestuar dhe dërguar në vuajtje të dënimit, i kërkuari mashkull kosovar.

· Rr. Mulla Idrizi, Gjilan 11.10.2021 – 11:30. Në bazë të urdhëresës së gjykatës, është arrestuar dhe dërguar në vuajtje të dënimit, i kërkuari mashkull kosovar.

· Rr. Skifter Arifi, Gjilan 11.10.2021 – 18:00. Në bazë të urdhëresës së gjykatës, është arrestuar dhe dërguar në vuajtje të dënimit, i kërkuari mashkull kosovar.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat