Rrahu burrin, arrestohet 60 vjeçarja

Kronikë e zezë

Rrahu burrin, arrestohet 60 vjeçarja

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 12:51
Foto ilustrim

Policia e Kuçovës në Shqipëri ka vënë nën pranga një 60 vjeçare.

Në informacionin e policisë thuhet se shtetasja me inicialet L.T. ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortit dhe ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e tyre.

Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Kuçovë u bë arrestimi në flagrancë i shtetases L.T., 60 vjeçe, banuese në Kuçovë, pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortit të saj”, njofton policia.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat, për veprime të mëtejshme.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat