Konfiskohet një pushkë gjuetie në Gjakovë - Bota Sot
Konfiskohet një pushkë gjuetie në Gjakovë

Kronikë e zezë

Konfiskohet një pushkë gjuetie në Gjakovë

Më: 4 nëntor 2017 Në ora: 12:38
Ilustrim

Një person është arrestuar në Nivokaz të Gjakovës, pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, është gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjuetie me dy fishekë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat