I konfiskohet marihuana, arrestohet - Bota Sot
I konfiskohet marihuana, arrestohet

Kronikë e zezë

I konfiskohet marihuana, arrestohet

Më: 11 janar 2018 Në ora: 10:47
Ilustrim

Një person është arrestuar dje në fshatin Dubravë të Ferizajit, të martën në ora 23:30 për posedim të marihuanës.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin policor 24 orësh.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera