Vdes shkupjani në aksident të rëndë - Bota Sot
Vdes shkupjani në aksident të rëndë

Kronikë e zezë

Vdes shkupjani në aksident të rëndë

Më: 13 janar 2018 Në ora: 15:31
Ilustrim

Mbrëmë rreth orës23:30 në Shkup ka ndodhur një aksident i rëndë në trafik ku jetën ka humbur 36 vjecari nga fshati Marino.

I ndjeri ka qenë duke drejtuar veturën e tij të tipit Mercedes dhe në një moment ka humbur kontrollin dhe është përplasur në shtyllat e metalit dhe në një dru.

Shoferi ka ndëruar jetë në vendngjarje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera