Kërcënon policët, arrestohet - Bota Sot
Kërcënon policët, arrestohet

Kronikë e zezë

Kërcënon policët, arrestohet

Më: 4 mars 2018 Në ora: 10:57
Ilustrim

Një person është arrestuar në Pejë, pasi që i njëjti ka kanosur dy zyrtarë policor në kryerje të detyrës.

Sipas Policisë, i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat