Arrestohet e mitura në Drenas, pengoi policët në kryerjen e detyrës - Bota Sot
Arrestohet e mitura në Drenas, pengoi policët në kryerjen e detyrës

Kronikë e zezë

Arrestohet e mitura në Drenas, pengoi policët në kryerjen e detyrës

Nga: Bota sot Më: 6 mars 2018 Në ora: 11:55
Ilustrim

Një e mitur është arrestuar në fshatin Llapushnik të Drenasit, e cila nga një automjet i ndaluar përskaj rrugës, ku e dyshuara ishte pasagjere, gjatë verifikimit ka sulmuar dhe penguar njësitin policor në kryerjen e detyrës zyrtare, përcjell Bota sot.

Policia njofton se pas intervistimit në prani të punëtorit të Qendrës për Punë Sociale dhe avokatit mbrojtës dhe me vendimin e prokurorit të shtetit e dyshuara lirohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat